Zpívaly celé Terasy

Zpívaly celé Terasy. Máme za sebou překrásné hudební odpoledne, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. U nás na Terasách totiž s velkým úspěchem vystoupilo Duo Renatky. Tato sehraná dvojice, kterou tvoří maminka Renáta Pospíšilová se svou dcerou, je nám všem dobře známá také z televizních obrazovek pořadu Šlágr. Hned po úvodních tónech se publikum proměnilo v jeden velký sbor, který doprovázel obě Renatky od první až do úplně poslední písničky. Děkujeme za krásné odpoledne