Dění na Terasách v roce 2024

Přednáška ZOO

Přednáška ZOO

Ve středu nás navštívil Mgr. Martin Vobruba z plzeňské zoologické zahrady se svojí zajímavou přednáškou. Přinesl nám také ukázat krajtu královskou. Ti odvážnější se s hadem i seznámili. Rádi bychom také poděkovali za zajímavé knihy, které nám byly věnovány.

Májka

Májka

S předstihem jsme společně oslavili 1. máj. Slunečné odpoledne nám nejdříve zpříjemnil hrou na kytaru Vojta, kterému tímto děkujeme. Společně jsme si zazpívali známé táborákové písně. Poté následovalo opékání špekáčků a příjemné posezení venku.

Focení

Focení

Minulý měsíc se naším klientům naskytla jedinečná příležitost, oslovila nás fotografka Vendula Tycarová s nabídkou na profesionální focení. Celé odpoledne se neslo v příjemné atmosféře, když každý z účastníků vyprávěl svůj životní příběh. Dámám se před začátkem focení věnovala i vizážistka Hana Králová. Pro většinu z dam to byl nevšední zážitek. My bychom se s Vámi rádi podělili o vzniklé fotografie.

Velikonoce

Velikonoce

Měsíc březen byl pro nás měsícem plným příprav na nejkrásnější svátky jara, Velikonoce. Hezké počasí vybízelo k přípravě venkovního posezení a osázení truhlíků. Milým překvapením pro nás byla návštěva dětí z 87. MŠ, které nám pomohly s výzdobou a připravily si pro nás krátké vystoupení. Dodrželi jsme všechny velikonoční tradice, a to ať už pečení jidášů a beránka nebo malování vajíček. Ženy nepřišly ani o tradiční pomlázku.

Vystoupení Konzervatoře Plzeň

Vystoupení Konzervatoře Plzeň

Moc děkujeme za dnešní vystoupení Konzervatoři Plzeň

MDŽ

MDŽ

I u nás jsme 8.3. popřáli našim klientkám k MDŽ. Všem ženám přejeme krásný nejen dnešní den.

Koncertní vystoupení a masopust

Koncertní vystoupení a masopust

Měsíc únor je nejkratším měsícem v roce, ale pro naše klienty je plný zábavy a nevšedních zážitků. V pátek 2. února u nás vystoupila paní Nágrová za doprovodu kytary. Ve čtvrtek 8. února jsme oslavili masopust. Tento den začaly naše klientky spolu s aktivizačními pracovnicemi přípravou masopustních koblih, které rozvoněly celý domov. Tyto koblihy si pak senioři snědli při kávě a poslechu hudebního dua Gemini. Obě akce jsme si všichni velmi užili.

Oslavy narozenin v roce 2024

Oslavy narozenin v roce 2024

Fotky z oslav narozenin v roce 2024.

První mše v roce 2024

První mše v roce 2024

Mše v roce 2024